počet položek0 ks
celková cena0,- Kč

Podniková filozofie KUBOTA
Za jménem KUBOTA naleznete vysoce kvalitní výrobky s vynikajícím výkonem a dlouhou životností. Od založení v roce 1890 (firmu založil pan Gonshiro Kubota) v japonské Osace se podnik rozvíjel až k dnešnímu průmyslovému koncernu, vyrábějícímu motory, traktory a stavební stroje na špičkové úrovni v celosvětovém srovnání, s aktuálním obratem vyšším než 7 miliard EURO. Koncern KUBOTA a jeho dceřinné společnosti a filiálky v Evropě i na dalších kontinentech pracují neustále na úkolu, ulehčit lidem těžkou práci. K dosažení tohoto cíle využívá koncern kombinaci vysokých nároků, kladených na kvalitu, inovace produktů a vynikajícího servisu. Základem kontinuálního inovačního procesu je filozofie KAIZEN. KAI znamená „změnu“ a ZEN značí „zlepšování“. Tento princip soustavného zlepšování je v rámci koncernu prosazován po celém světě a je součástí filozofie firmy KUBOTA.
 

 

O firmě Stiga

Stiga je největším výrobcem zahradní techniky v severských zemích a jedním z nejdůležitějších výrobců v Evropě. Sortiment výrobků má záběr od malých elektrických sekaček až po velké zahradní traktůrky pro profesionální použití. Zahrnuje výrobky jako jsou travní sekačky, ridery, strunové sekačky, krovinořezy, drtiče zahradního odpadu, pily, sněhové frézy, atd. Výrobky Stiga lze používat na Vaší zahrade po všechna čtyři roční období.

 

Stiga Historie

1934 - Stig Hjelmquist otevírá obchodní firmu
1944 - Začíná výroba pomůcek a zařízení pro stolní tenis
1957 - Začíná výroba stolních hokejů.
1958 - The manufacture of lawn mowers begins.
1958 - Začíná výroba prvních travních sekaček.

1974 - Byla postavena nová výrobní hala, čímž se Stiga stala největším výrobcem travních sekaček na severu Evropy.
1983 - AB Aritmos se stala majoritním vlastníkem společnosti Stiga. Byl prodán výrobní program pomůcek a zařízení pro stolní tenis.
1986 - Investice do nových skladovacích hal a slévárny hliníku.
1987 - Výroba čerpadel a cvičících strojů byly prodány.
1989 - Akvizice Superia-Flandria Group. Akvizice výroby sněhových bobů od firmy Hammarplast AB.

1990 - Výroba nosiču nářádí Belos je přesunuta do závodu v Tranasu.
1992 - Resktrukturalizace firmy v Tranasu pokračuje.
1993 - Proběhla největší obměna výrobního programu. Začala mohutná rekonstrukce skupiny firem Stiga.
1994 - Investice na zvýšení prodeje v Evropě a Severní Americe. Vytvořena skupina firem Monark Stiga, Která je zalistována na Stockholm Stock Exchange.

1995 - Grimaldi Venture Capital se stal majoritním vlastníkem.
1996 - Prodejní obrat i zisk dosáhly rekordní úrovně.
1997 - Byla založena dceřiná společnost v České republice.
1998 - Představen nový Belos Trans Pro. Stiga uzavřela exklusivní smlouvu s NHL, která ji umožňuje prodávat stolní hokeje Stanley Cup s NHL-týmy.

1999 - Byl představen nový rider Stiga Park po 25 letech úspěšného prodeje starého modelu. Otevřena dceřiná společnost v Polsku. Byla prodána výroba krbu a topidel v Belgii. UBS Capital nakoupil majoritní podíl akcií ve firmi Stiga AB.

2000 - Stiga fúzovala s italskými firmami Alpina a Castelgarden a britskou firmou Mountfield. Vzniklo uskupení Global Garden Products.

2005 - Byl představen Park 4WD - první rider na světě s pohonem všech čtyř kol.

     

 

 

 

 

Společnost MTD Products Inc. byla založena v roce 1932 v USA třemi německými inženýry. Dnes patří mezi největší světové prodejce zahradní techniky. Její výrobní závody najdete v USA, Kanadě, Asii a Evropě. V roce 1996 MTD založila evropskou centrálu v Německu, což významným dílem přispělo k ještě lepšímu pochopení potřeb evropských trhů. Těsná spolupráce mezi německým a americkým vývojovým centrem MTD zase dovoluje při vývoji nových produktů rychle reagovat na rozmanité požadavky zákazníků. Velkou výhodou jsou v tomto směru i dva moderní výrobní závody, které MTD otevřelo v Německu a Maďarsku. Filozofií firmy MTD vždy bylo pochopit potřeby zákazníka a tomu přizpůsobit svůj sortiment. Brány všech továren MTD tak opouštějí pouze výrobky kvalitní, spolehlivé, ergonomicky i designově skvěle řešené a vždy šetrné k životnímu prostředí.

MTD klade velký důraz i na veškeré prodejní a poprodejní služby a servis, proto si své partnery, patřící do mezinárodní sítě národních distributorů, pečlivě vybírá a neustálým tréninkem zdokonaluje jejich schopnosti poskytnout zákazníkům tu nejlepší péči.
 


 

 

 

 

Copyright © 2015 Profi Garden, Všechna práva vyhrazena
Webdesign a optimalizace pro vyhledávače: GRAFART STUDIO®