počet položek0 ks
celková cena0,- Kč

O nás

V odvětví prodeje a servisu zahradní techniky pracuji již od roku 1991.

Nejdříve jako zaměstnanec firmy Mazeta spol. s r.o., která dovážela na tehdejší "československý" trh švédskou zahradní techniku STIGA.

V roce 2004 firma Mazeta spol. s r.o. ukončila svou činnost v tomto odvětví a od tohoto roku podnikám v oboru jako OSVČ.

Stal jsem se autorizovaným dealerem a servisním střediskem zn. STIGA, KUBOTA, MTD, SNAPPER, MURRAY, SIMLPLICITY a motorů BRIGGS STRATTON, HONDA, KOHLER, GGP.

Prodávám v rámci své specializace i výrobky firem DAKR, FISKARS, WOLFGARTEN, CLABER, OREGON.

Mým cílem je poskytnout individuální přístup svým zákazníkům a nabídnout jim kvalitní techniku za přijatelnou cenu pro práci na zahradě a v lese. 

Majitelům strojů jiných výrobců se snažím vyhovět v rámci svých možností a kapacit.

Není mou snahou konkurovat řetězcům a hobby supermarketům jelikož díky své praxi a zkušenostem vím, že kvalita výrobků se nehodnotí podle obratů a cena by měla být jen jedním z kritérií při výběru nejen zahradní techniky.

U nás najdete vše potřebné pro práci i odpočinek okolo domu v zahradě i lese. Přijďte se podívat a poradit než nakoupíte nějaký výrobek jen na základě nějaké reklamy....

Účelem reklamní kampaně není v dnešní době úmysl pomoci Vám nakoupit výhodně ale vnutit Vám zboží, které svou cenou umožní zaplacení takových to každodenních masáží našich mozků.

Copyright © 2015 Profi Garden, Všechna práva vyhrazena
Webdesign a optimalizace pro vyhledávače: GRAFART STUDIO®